Joanna Żądło

6

„star”Zumba

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również od ponad 2 lat licencjonowanym instruktorem ZUMBA® Fitness.

Będąc na II roku studiów zapisałam się na zajęcia ZUMBA® jako uczestnik. Tak mnie wciągnęły, że zaczęłam chodzić na nie prawie codziennie. Pewnego dnia stwierdziłam, że
zajęcia tak mi się podobają, że chciałabym sama je prowadzić. Zrobiłam więc kurs instruktorski w Krakowie i zaczęłam prowadzić zajęcia z dorosłymi.

Jako, że studiowałam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną postanowiłam wykorzystać program ZUMBA w pracy z dziećmi. Sprawdziło się to doskonale: wszystkim (dzieciom, rodzicom, dyrektorom placówek) zajęcia bardzo się podobały i tak to się zaczęło.

Od tego czasu prowadziłam zajęcia ZUMBA w różnych klubach na terenie Krakowa, na festynach, eventach (m.in. w Dinozatorlandzie w Zatorze), w Szkołach, Przedszkolach, a także wyjazdowo na Obozach Młodzieżowych i Koloniach nad morzem