O nas

inicjatorzy pomysłu - Emi i Tymek

Tymek i Emi
Inicjatorzy pomysłu

Ideą powstania naszej działalności i całego zespołu Zdolny maluch było ułatwienie rodzicom dostępu do wysokiej jakości zajęć dodatkowych, które urozmaicą czas, jaki dzieci spędzają w przedszkolach.

Z doświadczenia wiedzieliśmy, że szukanie zajęć dla naszych dzieci pochłania ogrome ilości czasu i nerwów. Setki maili wymienianych między rodzicami, setki pomysłów, a także kłopot ze znalezieniem dobrych pedagogów. Pewnego dnia postanowiliśmy zebrać sprawdzony zespół specjalistów, których teraz mogą Państwo znaleźć w jednym miejscu.

Tworząc grupę profesjonalistów szukaliśmy ludzi z pasją, którzy potrafią w interesujący sposób zarażać nią dzieci. Chcemy, by Wasze pociechy po powrocie do domu mogły chwalić się nowymi umiejętnościami, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Każdego z naszych nauczycieli możecie zaprosić na zajęcia pokazowe do „Waszego” przedszkola, a postępy i dzieła naszych uczniów będzie można oglądać na stronie www lub na FB.

Nasz zespół jest zawsze do dyspozycji. Mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub zwykłą potrzebę konsultacji? Prosimy o KONTAKT

Służymy pomocą również wtedy, gdy zauważycie potrzebę lub chęć kontynuowania zajęć dodatkowych w domu.

Cały nasz zespół chętnie pomoże przy organizacji uroczystości przedszkolnych. Skontaktujcie się z nami, jeśli szukacie wsparcia przy przygotowaniu układów tanecznych, muzyki, wypożyczeniu instrumentów muzycznych dla dzieci, przygotowaniu teatrzyków i przedstawień, pomocy i inspiracji przy tworzeniu dekoracji przez małych artystów.

Współpracujemy z przedszkolami, przedstawicielami rodziców, żłobkami, szkołami oraz firmami zewnętrznymi.